Noclegi Białka Tatrzańska

TERMA BANIA


Terma Bania to nowoczesny kompleks basenów termalnych. W obiekcie dostępnych jest m.in. 8 basenów, 5 saun, Instytut Wellness & SPA oraz baseny zewnętrzne.

Kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej to jeden     z najchętniej odwiedzanych kurortów na Podhalu, zarówno latem, jak i zimą. Obiekt zaprojektowany został zgodnie ze światowymi trendami. Terma Bania świadczy usługi w zakresie rekreacji i rehabilitacji wodnej oraz SPA.

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej wykorzystuje potencjał podhalańskich źródeł geotermalnych o temperaturze 72°C zlokalizowanych na głębokości 2500 m. Dzięki nim do dyspozycji gości udostępnione zostały baseny termalne z wodą o temperaturze od 34°C do 40°C, a także sauny o zróżnicowanej temperaturze oraz wilgotności powietrza. 

Terma Bania - atrakcje

W obiekcie dostępnych jest 8 basenów, 5 saun, Instytut Wellness & SPA oraz baseny zewnętrzne. Ośrodek podzielony został na trzy strefy: Głośna – dedykowaną rodzinom z dziećmi oraz Strefa Cicha - przeznaczoną dla tych, którzy chcą skorzystać ze spokojnych form relaksu i odpoczynku. Na zewnątrz kompleksu jest tzw. strefa kąpieli słonecznych wyposażona m.in. w miejsca do plażowania, place zabaw dla dzieci oraz boiska do gry w siatkówkę plażową. W nieckach basenów znajdują się m.in.: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka oraz gejzery. W strefie tej znajdują się również wanny jacuzzi.
Trzecia ze stref to Strefa Saunarium: To miejsce, gdzie saunowanie łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem. W saunach Termy Bania odzyskasz wewnętrzną harmonię i zbudujesz odporność. Korzystając z seansów i nocy saunowych - wyjątkowych wydarzeń przygotowanych i realizowanych z myślą o pełnym wykorzystaniu dobrodziejstw, jakie oferuje sauna.

Terma Bania dla najmłodszych

W kompleksie Terma Bania jest również strefa dedykowana dla najmłodszych - termusiowy brodzik oraz zewnętrzny Wodny Plac Zabaw. W termusiowym brodziku znajdują się kaskady wodne, wieżyczki z samonapełniającymi się wiaderkami oraz wodny jeż. Nieckę wypełniono wodą termalną, a jej głębokość nie przekracza 35 cm.

Wszystkie zewnętrzne i zewnętrzne baseny napełnione są wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C. Dzięki temu nawet w najsroższą zimę korzystanie z basenów zewnętrznych to sama przyjemność.

Terma Bania - zjeżdżalnie wodne

W kompleksie Terma Bania można poszaleć na zjeżdżalniach wodnych, których łączna długość przekracza 300 m:

- dla najmłodszych zjeżdżalnia rodzinna
- dla trochę starszych kręta Anakonda oraz zjeżdżalnia pontonowa
- dla odważnych superszybka zjeżdżalnia Turbo
   Wszystkie zjeżdżalnie mają łączną długość ponad 300 m.

Dane kontaktowe

Email: rzepiszczak@interia.pl        
Kom: 889 985 073

Adres

ul. Potok Bryjów 44B
34-532 Rzepiska